نکوداشت کامران فانی برگزار می شود

1386/5/2 ۰۳:۳۰

نکوداشت کامران فانی برگزار می شود

به گفته مهدی محقق مراسم نکوداشت کامران فانی طی ماه های آتی برگزار می شود اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

مهدی محقق- رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، با اعلام این مطلب به خبرنگار مهر گفت: بزرگداشت کامران فانی بالاخره برگزار خواهد شد اما موعد آن مشخص نیست.به گفته مهدی محقق مراسم نکوداشت کامران فانی طی ماه های آتی برگزار می شود اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

مهدی محقق- رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، با اعلام این مطلب به خبرنگار مهر گفت: بزرگداشت کامران فانی بالاخره برگزار خواهد شد اما موعد آن مشخص نیست.
وی افزود : ما طی جلسات آینده بزرگداشت علی دوانی و همچنین احمد اقتداری را پیش رو داریم. البته تاریخ دقیق برگزاری بزرگداشت این افراد نیز بعدا اعلام می شود.
پیش از این قرار بود به مناسبت گذشت شش دهه از عمر پژوهشگر، مترجم و کتابدار کتابشناس کامران فانی ، عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی مراسم بزرگداشتی در تاریخ 30 خرداد برگزار شود که این برنامه به دلایلی اعلام نشده لغو شد.
فانی دارای مدرک علوم کتابداری و اطلاع رسانی است و تا کنون سرپرستی دانشنامه ها و مجموعه های متعددی را برعهده داشته است. از جمله آثار او می توان به فرهنگ موضوعی قرآن مجید، سرعنوان های موضوعی فارسی، گسترش تاریخ ایران و ترجمه های سه خواهر، باغ آلبالو، آدم های ماشینی، تریستانا، علم در تاریخ و ... اشاره کرد.

نظر دهید
نظرات کاربران

کاربر گرامی برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید.

گزارش

برچسب ها

اخبار مرتبط

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در تارنما

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

قبلا در تارنما ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید

کد تایید را وارد نمایید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: