کارگاه و سمینار

نتیجه جستجو برای

کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی ‌‌صلی‌الله علیه و آله و سلم را برپایه وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک برپا می‌کند.

( ادامه مطلب )

«غرب‌شناسی علمی‌ ـ تاریخی در گفت‌وگو با برودل» عنوان یکی از نشست‌های هفتگی شهرکتاب است که سه‌شنبه 4مهر 1402 برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

دومین نشست از درس‌گفتارهای جامی به «سیمای حافظ در آیینه‌ جامی» اختصاص دارد.

( ادامه مطلب )

نشست «شعوبیه هویت جمعی ایرانیان در سده‌های نخستین اسلامی» به خواستاری جلال خالقی مطلق و به یاد و احترام شادروان ابوالفضل خطیبی از سلسله مجالس علمی بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

نشست از خانه تا دفترخانه با عنوان «زندگی اقتصادی زنان در اواخر دوره قاجار» بر اساس دفتر شرعیات امام جمعه خویی به همت انجمن زنان پژوهشگر تاریخ برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

نخستین نشست از مجموعه درس‌گفتارهایی درباره‌ جامی به «جامی، شاعری متفکر و جامع‌الاطراف» اختصاص دارد که با حضور اصغر دادبه در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.

( ادامه مطلب )

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه شنبه ۲۱ شهریور ساعت ۱۶ به بحث و گفتگو درباره‌ی کتاب «قرآن‌های کوفی در ایران و دیگر پاره‌های آن در جهان» اختصاص دارد.

( ادامه مطلب )

ششصد و نود و هشتمین شب از شب‌های بخارا به بزرگداشت زنده یاد ایران درّودی، اختصاص دارد. یازدهم شهریورماه سالروز تولد این هنرمند فقید است.

( ادامه مطلب )

آیین اختتامیه همایش ملی بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی سه شنبه هفتم شهریورماه 1402با حضور جمعی از استادان و ابن سینا پژوهان نامدار کشور در تالار اجتماعات شهید مطهری(ره) انجمن برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

آیین نکوداشت «یکُم شهریور؛ روز بنیان یزد» سه‌شنبه ۷ شهریور در خانۀ اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در تارنما

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

قبلا در تارنما ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید

کد تایید را وارد نمایید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: