کارگاه و سمینار

نتیجه جستجو برای

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه ۲۱تیر ساعت ۱۵ به نقد و بررسی کتاب «مذهب‌ها و طریقت‌ها در ترکیه» اختصاص دارد که با حضور نجدت توسون (استاد الهیات دانشگاه مرمره استانبول) ،حجت‌الله جودکی (وابسته فرهنگی پیشین جمهوری اسلامی ایران در استانبول )، محمدحسین اردوش (استاد تاریخ و پژوهشگر) و داود وفایی (مترجم کتاب) برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

کرسی ترویجی «بررسی نسبت علم الهی با معلوم از منظر عرفانی و صدرایی» در روز دوشنبه 13 تیر 1401 ساعت 18 برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

هجدهمین نشست از مجموعه درس‌گفتارهایی درباره‌ی سهروردی به «نحوه مشاهده موجودات عالم مثال از منظر شیخ اشراق» اختصاص دارد که با سخنان دکتر سعید انواری (عضو گروه فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی) در روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۵ به «فلسفه‌ی موسیقی در سنت اسلامی» اختصاص دارد که با حضور دکترسیدشاهین محسنی (دکترای فلسفه و مدرس دانشکده‌ی موسیقی دانشگاه هنر) برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

نشست تخصصی «بنیادهای فلسفی علوم انسانی» سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ با سخنرانی مهدی عبداللهی برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی یکشنبه پنجم تیرماه ۱۴۰۱ آیین تبیین و نقد آراء و اندیشه‌های «ویلفرد فردیناند مادِلونگ» اسلام شناس شهیر آلمانی را در فضای مجازی برگزار خواهد کرد.

( ادامه مطلب )

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه هفتم تیر ساعت ۱۶ به نقد و بررسی کتاب «الگوگرایی در اخلاق» اختصاص دارد که با حضور مصطفی ملکیان و امیرحسین خداپرست برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

نشست تخصصی «چشم‌انداز تکامل و اثربخشی علوم انسانی اسلامی در ایران» به همت مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی روز ۵ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ در تالار فارابی مؤسسه برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

دومین نشست سالانه آذربایجان و هویت ملی ایران، با موضوع نقد و بررسی چاپ دوم کتاب «آذربایجان و شاهنامه» در ارومیه برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

آئین معرفی کتاب «دُماب» نخستین و کامل‌ترین دانشنامه روستای تاریخی دُماب در هفت جلد، تالیف یداله میرزایی به عنوان اثری در حوزۀ ایرانشناسی و مطالعه مناطق ایران در سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

( ادامه مطلب )

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در تارنما

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

قبلا در تارنما ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید

کد تایید را وارد نمایید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: