مجموعه مقالات چهارمین همایش بین المللی زبانها و گویشهای ایرانی (1397)

مجموعه مقالات چهارمین همایش بین المللی  زبانها و گویشهای ایرانی (1397)

در پی انتشار «مجموعۀ پژوهش‌های ایران ‎باستان»، مرکز دائرة المعارف بزرگ اسلامی، پنجمین جلد از این مجموعه را با کمال افتخار به جامعۀ علمی کشور تقدیم می‌کند. آثاری که در این مجموعه ارائه می‌شود، شامل آخرین دستاوردهای دانشمندان و پژوهشگران در زمینۀ مسائل و منابع ایران‌شناسی و زبان‌شناسی و فرهنگ سرزمین بزرگ ایران خواهد بود.

اثر حاضر مجموعۀ مقالات چهارمین همایش بین‌المللی زبان‌ها و گویش‌های ایرانی است که در سال 1397 در مرکز دائرة‌المعارف بزرگ اسلامی برگزار شد. در این همایش پربار، زبان‌شناسان، متخصصان و پژوهشگران مقالاتی دربارۀ آخرین دست‌آوردها در زمینۀ زبان‌ها و گویش‌های ایرانی ارائه کردند که اینک به لطف و یاری خداوند در دست خوانندگان ارجمند قرار می‎گیرد.

اعضای هیأت تحریریه مجموعۀ مطالعات ایران‌شناسی، از ایران‌شناسان برجسته و صاحبنظرانند و هریک آثار ارزنده‌ای در دانش ایران‌شناسی و فرهنگ متعالی این سرزمین پدید آورده‌اند. امید است این مجموعه همراه آثار دیگر، مانند دانشنامۀ ایران‌باستان و دانشنامۀ زبان‌ها و گویش‌های ایران که در حال شکل‌گیری است، در شناسایی فرهنگ سترگ و ارزشمند ایران به جهانیان جایگاهی ارجمند یابد و دلبستگان به فرهنگ و تمدن این سرزمین را با گذشتۀ درخشان آن بیشتر آشنا کند.

اشتراک گذاری:

مشخصات

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در تارنما

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

عضویت در خبرنامه.

قبلا در تارنما ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید

کد تایید را وارد نمایید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: