نشست تخصصی «چشم‌انداز تکامل و اثربخشی علوم انسانی اسلامی در ایران» برگزار می‌شود

1401/4/1 ۱۵:۲۰

نشست تخصصی «چشم‌انداز تکامل و اثربخشی علوم انسانی اسلامی در ایران» برگزار می‌شود

نشست تخصصی «چشم‌انداز تکامل و اثربخشی علوم انسانی اسلامی در ایران» به همت مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی روز ۵ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ در تالار فارابی مؤسسه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در این نشست تخصصی حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر احمد‌حسین شریفی، رئیس مؤسسه، با عنوان «چالش‌های فلسفی و روش‌شناختی ایده علوم‌ انسانی اسلامی»، حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر رضا غلامی با عنوان «سوء تفاهمات موجود در باب علوم انسانی اسلامی» به بیان سخنان خود می‌پردازند. در ادامه نیز دکتر سید‌محمد‌رضا امیری طهرانی با عنوان «کاربرد علوم انسانی اسلامی با تأکید بر اقتصاد اسلامی»، حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر نجف لک‌زایی با عنوان «سیاست‌های جدید ایران در ارتباط با ایده علوم انسانی-اسلامی»، دکتر مصطفی تقوی با عنوان «آینده‌پژوهی در علوم انسانی-اسلامی» و دکتر سید‌محمد‌تقی موحد ابطحی با عنوان «مروری بر تجربیات چهل ساله جمهوری اسلامی ایران در زمینه علوم انسانی-اسلامی» سخنرانی می‌کنند.

علاقمندان می‌توانند جهت حضور در این نشست تخصصی به آدرس پاسداران، خیابان مؤمن‌نژاد (گلستان یکم)، پلاک ۱۲۴، مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی مراجعه نمایند.

شایان ذکر است این مراسم از طریق صفحه اسکای‌روم مؤسسه به نشانی b2n.ir/iscs و صفحه اینستاگرام مؤسسه به نشانی instagram.com/iscs.ac.ir به صورت مجازی پخش خواهد شد.

نظر دهید
نظرات کاربران

کاربر گرامی برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید.

گزارش

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در تارنما

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

قبلا در تارنما ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید

کد تایید را وارد نمایید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: