دوازدهمین جلد از فهرست مقالات فارسی منتشر شد

1399/12/18 ۱۶:۳۶

دوازدهمین جلد از فهرست مقالات فارسی منتشر شد

دوازدهمین جلد از فهرست مقالات فارسی در زمینۀ تحقیقات ایرانی به کوشش ایران‌ناز کاشیان، توسط انتشارات مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی منتشر شد.

 

 دبا: دوازدهمین جلد از فهرست مقالات فارسی در زمینۀ تحقیقات ایرانی به کوشش ایران‌ناز کاشیان، توسط انتشارات مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی منتشر شد.

مرکز دائرة المعارف بزرگ اسلامی (مرکز پژوهشهای ایرانی و اسلامی) تاکنون مجلدات هفتم تا یازدهم  فهرست مقالات فارسی در زمینۀ تحقیقات ایرانی را تدوین و منتشر کرده است و اکنون مجلد دوازدهم این مجموعه را همزمان با دهمین سالگرد درگذشت استاد ایرج افشار به محضر جامعۀ فرهنگی و اهل تحقیق تقدیم می‌دارد.

فهرست مقالات فارسی یکی از نخستین و ضروری ترین ابزارهای هر پژوهشگری است که بخواهد در زمینۀ مطالعات ایرانی پژوهش یا جستجو کند. این مجلد حاوی مشخصات کتاب‌شناختی 10033 مقاله از مقاله‌های منتشر شده بین سالهای 1394 تا 1396ش است.

امیدواریم یاری‌های گسترده‌تر همۀ دوستداران استاد افشار و رهروان راه او، این اثر ملی و متعلق به همۀ فارسی زبانان و ایران‌پژوهان را پر بارتر، کامل‌تر و ارزشمندتر از پیش کند.

جلد دوازدهم فهرست مقالات فارسی در زمینۀ تحقیقات ایرانی، در 986 صفحه و با شمارگان 200 نسخه به چاپ رسیده است.

علاقمندان به تهیۀ این کتاب، برای کسب اطلاع بیشتر می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی به نشانی  store.cgie.org.ir اقدام کنند یا با فروشگاه انتشارات مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی با شماره‌های ۰۲۱۲۲۲۹۷۶۷۷؛ ۰۹۱۲۷۳۶۲۶۸۴ تماس حاصل نمایند.

نظر دهید
نظرات کاربران

کاربر گرامی برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید.

گزارش

اخبار مرتبط

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در تارنما

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

قبلا در تارنما ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید

کد تایید را وارد نمایید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: