نشست تخصصی"جنگ جهانی اول و جامعه ایرانی"دركتابخانه ملی ایران برگزار می شود

1393/5/18 ۱۲:۵۰ , 337 بازدید

نشست تخصصی

روز دوشنبه 20 مرداد ماه سال جاری، نشست تخصصی"جنگ جهانی اول و جامعه ایرانی"در اندیشگاه فرهنگی كتابخانه ملی ایران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، نشست تخصصی"جنگ جهانی اول و جامعه ایرانی" روز دوشنبه بیستم مردادماه سال جاری به همت پژوهشكده اسناد معاونت اسناد ملی از ساعت 9 در سالن اندیشگاه فرهنگی سازمان اسناد و كتابخانه ملی با حضور كارشناسان، مورخان و استادان دانشگاه و علاقه مندان برگزار می شود.

 

 

روز دوشنبه 20 مرداد ماه سال جاری، نشست تخصصی"جنگ جهانی اول و جامعه ایرانی"در اندیشگاه فرهنگی كتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، نشست تخصصی"جنگ جهانی اول و جامعه ایرانی" روز دوشنبه بیستم مردادماه سال جاری به همت پژوهشكده اسناد معاونت اسناد ملی از ساعت 9 در سالن اندیشگاه فرهنگی سازمان اسناد و كتابخانه ملی با حضور كارشناسان، مورخان و استادان دانشگاه و علاقه مندان برگزار می شود. 

در این نشست قرار است استاد كاوه بیات، دكتر الهام ملك زاده، مسعود كوهستانی نژاد و دكتر محمد جواد مرادی نیا در زمینه تبعات جنگ جهانی اول برای ایران و بازتاب آن واقعه در روزنامه های آن زمان كشور به ایراد سخنرانی بپردازند.

شایان ذكر است اندیشگاه فرهنگی در مسیر سیاست های جدید سازمان اسناد و كتابخانه ملی و به منظور نقد و بررسی آثار و ارائه مباحث آزاد اندیشی در سازمان اسناد و كتابخانه ملی، همه هفته برنامه هایی را با نیت نقد مباحث تاریخی و مسائل روز كشور برگزار می كند.

خاطرنشان می شود شركت برای عموم علاقه مندان در نشست مذكور كه به آدرس میدان ونك، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از متروی حقانی برگزار می شود، بلامانع است.

 

نظر دهید
نظرات کاربران

کاربر گرامی برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید.

گزارش

اخبار مرتبط

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در تارنما

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

قبلا در تارنما ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید

کد تایید را وارد نمایید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: