فراخوان فصلنامه تخصصی پژوهش های زبانی – ادبی قفقاز و کاسپین
|۱۰:۲۲,۱۳۹۸/۸/۲۰| بازدید : 671 بار

 

دبا: مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی( مرکز پژوهش های ایرانی و اسلامی) با همکاری دانشکدۀ شرق شناسی دانشگاه روسی – ارمنی (اسلاونی) کشور ارمنستان برای چاپ دومین شمارۀ فصلنامۀ تخصصی پژوهش های زبانی – ادبی قفقاز و کاسپین از استادان و پژوهشگران محترم جهت ارسال مقاله دعوت به عمل می آورد:

 

سیاست های مجله و محورهای مقالات

مجلۀ پژوهش های زبانی – ادبی قفقاز و کاسپین به مطالعۀ اشتراکات و پیوندهای زبانی و ادبی کشورهای قفقاز و مناطق جنوب و جنوب غربی دریای کاسپین (مازندران) اختصاص یافته است. البته گسترۀ پژوهشی این مجله، محدود به حوضۀ آبریز دریای کاسپین نخواهد بود؛ چه از نگاه ما و بر پایۀ قوانین زبان شناسی زبان های ایرانی، حوزۀ مطالعاتی دریای کاسپین، گسترۀ وسیعی از آذربایجان، طوالش، گیلان و گرگان تا سمنان را دربرمی گیرد. به همین سبب، کل این خطه و تمامی جمهوری های قفقاز شمالی و جنوبی و مناطق شمال غرب ایران، از جمله حوضۀ آبریز دریاچۀ ارومیه در محدودۀ مطالعات این مجله قرار می گیرد. بنابراین همۀ مقالاتی که با رویکردزبان شناختی نوشته شده باشند – اعم از مطالعات زبان و گویش، پژوهش های لغوی، فولکلور، جاینام شناسی و غیره – برای چاپ در این مجله مناسب خواهد بود. پژوهشگران محترم می توانند برای آگاهی از شیوۀ نگارش مقاله به راهنمای نگارش مقالات مراجعه نمایند.

 

نشانی دفتر تهران: نیاوران، کاشانک، نرسیده به آجودانیه، شماره 210، مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی (مرکز پژوهش های ایرانی و اسلامی)

 

نشانی دفتر ایروان: خیابان هُوسِپ اِمین، شماره 123، دانشگاه روسی ارمنی (اسلاونی)، دانشکده شرقشناسی.

نشانی پست الکترونیکی: orientinstitute@rau.am

Caspian.philology@gmail.com

 

 برچسب ها :


اخبار مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

ورود

نام کاربری (ایمیل) :
کلمه عبور :
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
کاربر جدید هستید ؟ ثبت نام در تارنما