رونمایی از جلد دوم دائرة‌المعارف قرآن کریم لیدن
|۱۱:۱,۱۳۹۳/۲/۸| بازدید : 978 بار

 

جلد دوم دائرة‌المعارف قرآن کریم لیدن از مدخل «پ تا خ» با همکاری خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) فردا، هشتم اردیبهشت‌ماه در این خبرگزاری رونمایی می‌شود.

جلد دوم دائرة‌المعارف قرآن کریم با حضور دکتر منصور پهلوان، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، دکتر محمدحسین غفاری، مدیرعامل انتشارات حکمت، امیر مازیار، مدیر علمی انتشارات و مهرداد عباسی، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

این کتاب که ترجمه دائرة‌المعارف قرآن لیدن هلند است در شش جلد منتشر خواهد شد. مدخل‌های بلند و کوتاه این کتاب به مفاهیم شخصیت‌ها، رویدادها و باورهای ذکر شده در قرآن کریم یا مرتبط با قرآن و همچنین به موضوعات و مسائل بحث‌انگیز در حوزه مطالعات قرآنی پرداخته است.

در جلد دوم 144 مدخل که از «پ تا خ» را شامل می‌شود توسط ناظر محتوا «مجید معارف» و ویراستاران خندق‌آبادی، امیر مازیار، مهرداد عباسی و صادقی تهیه شده است.

مراسم رونمایی از جلد دوم دائرة‌المعارف قرآن کریم، ساعت 14 روز دوشنبه، هشتم اردیبهشت‌ماه در سالن اجتماعات سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک 85 برگزار می‌شود.

 

خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

ورود

نام کاربری (ایمیل) :
کلمه عبور :
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
کاربر جدید هستید ؟ ثبت نام در تارنما